Pamiątki górnicze – nie tylko na Barbórkę

undefined Górnicza kultura kształtowała się od wieków. Wrosła nie tylko w krajobraz Górnego Śląska, ale również rozpoznawalna jest w postaci tradycji i symboli w całej Polsce. Dla tych, którzy związani są z górnictwem, jest bardzo ważna i jest częścią ich życia. Właśnie dla nich oferujemy pamiątki górnicze – nie tylko na świętej Barbary, ale również na wszelkiego rodzaju inne okazje.

Nasza firma AKWA zajmuje się działalnością w branży marketingowej już od przeszło 10 lat. Klientom oferujemy szeroki wybór gadżetów i upominków związanych z branżą górniczą. Współpracujemy z wieloma spółkami i korporacjami górniczymi, znamy potrzeby naszych klientów i jesteśmy w stanie spełnić je całkowicie.

Wyróżnia nas szeroki asortyment, a także najwyższa jakość oferowanych przez nas artykułów. Dokładamy starań, aby nasza oferta mogła spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego też nasze pamiątki górnicze wyróżniają się nie tylko efektownym wyglądem, ale również dzięki czerpaniu z górniczych tradycji na Śląsku trafiają do serc obdarowanych, przypominając im o tym, z czym są nadal czy też byli związani w przeszłości.

Nasza oferta obejmuje między innymi takie artykuły jak:

 

Lampy górnicze i miniatury lamp górniczych

Niezbędne wyposażenie każdego górnika zjeżdżającego na dół, doskonałe również na upominek. W naszej ofercie posiadamy różnych rodzajów lampy pełnowymiarowe oraz miniaturki. Są to między innymi mosiężne lampy karbidowe – działające na naftę lub też na olejki zapachowe, mosiężne lampy górnicze wskaźnikowe, lampy naftowe Łukasiewicza, a także dekoracyjne lampy naftowe zdobione figurkami z odlewów w brązie – świętej Barbary, Skarbnika, górników.

Bardy i młotki górnicze

Posiadamy na sprzedaż ozdobne bardy górnicze wykonane z dekoracyjnymi odlewami i płytkami dedykacyjnymi, oskardy i młotki górnicze. Oferujemy je również wraz ze skórzanymi lub skóropodobnymi etui na zamówienie.

Odlewy i statuetki

Statuetki i odlewy z brązu, także posrebrzane są także bardzo dobrym pomysłem na upominek. W asortymencie posiadamy statuetki górników, Skarbnika, figury św. Barbary, hutników. Także oferujemy praktyczne świeczniki, kieliszki, noże do listów, talerze dekoracyjne, dzwonki z motywami górniczymi.

Kufle

Niezbędne podczas każdej górniczej biesiady. Produkujemy efektowne kufle wykonane ze szkła łączonego ze metalem. Również możemy wykonać kufle na zamówienie z dedykacjami. Są też doskonałym upominkiem na Barbórkę.

 

Wszystkie pamiątki górnicze w naszej ofercie dostępne są także z eleganckimi opakowaniami. Dzięki nim stają się niezwykłym prezentem dla każdej osoby związanej z górnictwem. Do opakowań prezentowych możemy dołączyć również podziękowania, dedykacje i inne listy drukowane na najwyższej jakości papierach.

Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić także Państwa wymagania w tym zakresie – zachęcamy do sprawdzenia pełnej gamy naszych pamiątek górniczych zaprezentowanych na stronie!