Artystyczna oprawa książek nie tylko na specjalne okazje

Czy uwielbiasz czytać książki? A może masz biblioteczkę w stylu klasycznym i zależy Ci na umieszczeniu w niej książek w artystycznej oprawie? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! W naszej pracowni Akwa-Górnicze proponujemy Ci artystyczną oprawę książek oraz albumów. Oferowane przez nas książki zawierają eleganckie zdobienia oraz tłoczenia.

Nasza oferta i przykłady możesz zobaczyć na stronie  artystyczna oprawa książek

Artystyczna oprawa książek

Czym jest artystyczna oprawa książek ?

Artystyczna oprawa książek jest usługą polegającą na odrestaurowaniu dotychczasowych książek lub oprawieniu ich na nowo. Wykonujemy artystyczną oprawę pojedynczych egzemplarzy oraz większych rodzinnych oraz firmowych ksiąg lub kronik. Dlaczego warto odrestaurować starodruki? Dlatego, że to doskonały sposób na zachowanie klimatu epoki oraz zatrzymanie oryginalnego wyglądu książki. Do odrestaurowania nadają się wyłącznie te książki, których okładki zachowały się w naprawdę dobrym stanie. Na zmianę oprawy na współczesną, decydujemy się kiedy okładka jest naprawdę zniszczona i prezentuje się nieetycznie.

Dlaczego warto zdecydować się na to, żebyśmy wykonali artystyczną oprawę książek?

Jesteśmy pracownią Akwa-Górnicze, która specjalizuje się w przygotowywaniu artystycznych opraw książek. W naszym zespole pracują specjaliści, którzy są biegli w sztuce introligatorstwa ręcznego. Ale to nie wszystko! Decydując się na artystyczną oprawę książek, masz gwarancję co do tego, że będziesz jedyną osobą, której książka ma indywidualną okładkę. Podczas wykonania renowacji dostosujemy ją do stylu epoki oraz indywidualnych treści. Przygotujemy ją zgodnie z Twoimi oczekiwaniami oraz potrzebami.

Jakie książki z artystycznie oprawioną okładką znajdziesz w naszej ofercie?

Wśród pozycji, które są dostępne w naszym antykwariacie online dostępne są m.in. „Pan Tadeusz” Adama Mickiewicza z roku 1950, „Poczet Królów Polskich Jana Matejki z 1960 roku, "Wawel" Zbiory Zamku Królewskiego na Wawelu 1975, ale także " Mohort" Wincentego Pola i wiele innych pozycji.

Książki w artystycznej oprawie na prezent

Szukasz pomysłu na prezent? Podaruj książki w artystycznej oprawie. To piękny upominek, który z pewnością będzie wyróżniał się spośród pozostałych. Książka tak oprawiona będzie prezentowała się elegancko, a obdarowana osoba będzie zachwycona. Książka z artystyczną okładką sprawdzi się niezależnie od okazji, na którą chcesz ją podarować.

Wybierz książkę z okładką artystyczną wykonaną w naszej pracowni lub zdecyduj się na jedną z dostępnych w naszym antykwariacie. Sprawdź także produkty dostępne w kategorii odlewy z mosiądzu.

Używamy plików cookie, aby pomóc nam zrozumieć sposób korzystania z naszej witryny, poprawić wydajność naszej witryny i zwiększyć trafność naszej komunikacji e-mailowej.