Odlewy ze srebra w Akwa-Górnicze

Czy chcesz postawić w swoim gabinecie Popiersie Jana Matejki albo ozdobić salon odlewem w kształcie Ołtarza Mariackiego? Dlatego, że zależy Ci na tym, aby wnętrze prezentowało się elegancko? A może szukasz prezentu dla pracownika z okazji Jubileuszu, ponieważ zależy Ci na tym, aby okazać mu szacunek i uznanie za wykonanie obowiązków starannie ? W pracowni Akwa-Górnice proponujemy Ci odlewy ze srebra w rozmaitych modelach.

Zobacz dostępne w naszej ofercie odlewy ze srebra

Dlaczego warto zdecydować się na odlewy ze srebra?

Srebro należy do grupy metali szlachetnych. Podczas wykonywania odlewów wykorzystujemy stopy srebra z miedzią. To sprawia, że charakteryzują się trwałością oraz wytrzymałością na drobne uszkodzenia mechaniczne. Odlewy ze srebra na zamówienie mają idealny połysk oraz mają gładką powierzchnię. Odlewy ze srebra wykazują także działanie antykorozyjne oznacza to, że są odporne na korozję.

Lajkonik - odlew ze srebra na zamówienie

Jak przygotowujemy odlewy ze srebra na zamówienie?

Odlewy ze srebra na zamówienie wykonujemy, wykorzystując metodę wosku traconego. To jedna z najstarszych technik, która wywodzi się ze epoki starożytności. Metoda wosku traconego zapewnia wysoki poziom odtworzenia, umożliwia wykonanie odlewów o skomplikowanych kształtach oraz niezwykle precyzyjnie. Proces odlewania za pomocą tej techniki przebiega w kilku etapach. Zamierzony kształt odlewu rzeźbimy w wosku pszczelim. Następnie rzeźbę pokrywamy kilkoma warstwami gipsu. Ogrzewamy formę po to, aby wosk się wytopił. Wlewamy w pustą przestrzeń schłodzone srebro. Gdy forma jest schłodzona rozbijamy ją.

Jakie odlewy ze srebra są dostępne w naszej ofercie?

W ofercie naszej pracowni wykonamy dla Ciebie wszystkie odlewy na zamówienie, których potrzebujesz. Przygotujemy broszki, także popiersia, medale, figury smoków oraz urządzenia m.in. piece do palenia kawy, róże oraz breloki w rozmaitych kształtach. Oprócz odlewów ze srebra proponujemy Ci także: lampy górnicze, figury górnicze mosiężne, wyroby z miedzi, bardy, młotki oraz okolicznościowe statuetki i wiele innych.

Odlewy ze srebra na zamówienie jako prezent

Podarowanie odlewów ze srebra jest doskonałym pomysłem na prezent niezależnie od okazji. Odlewy ze srebra na zamówienie doskonale nadadzą się jako upominek podczas świąt, z okazji ślubu. Możesz podarować je bliskim osobom oraz pracownikom.
Wybierz odlew ze srebra dla siebie. W naszej ofercie nie ma takiego jak szukasz? Wykonamy dla Ciebie model o dowolnym kształcie. Sprawdź także pozostałe produkty, które proponujemy Ci w naszej ofercie.

Używamy plików cookie, aby pomóc nam zrozumieć sposób korzystania z naszej witryny, poprawić wydajność naszej witryny i zwiększyć trafność naszej komunikacji e-mailowej.