Stylowe odlewy z mosiądzu w Akwa-Górnicze

Czy aranżujesz wnętrze w stylu klasycznym lub glamour? A może chcesz odświeżyć dotychczasowe pomieszczenie i nadać mu nowego charakteru? Albo szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej Ci osoby? W sklepie online Akwa-Górnicze.com.pl oferujemy Ci odlewy z mosiądzu. Wśród dostępnych modeli znajdziesz: popiersia znanych osobistości, ale także odlewy figur czy maszyn. Wybierz jeden z nich albo skomponuj komplet odlewów mosiężnych.

Nasza oferta i przykłady możesz zobaczyć na stronie  odlewy z mosiądzu

Odlewy z mosiądzu

Dlaczego warto zdecydować się na odlewy z mosiądzu w Akwa-Górnicze?

Proponujemy odlewy wykonane z mosiądzu, który jest jednym z najczęściej używanych stopów. Mosiądz składa się z miedzi oraz w 40% z cynku. Dodatkowo może być wzbogacony różnymi rodzajami dodatków stopowych m.in. cyną, manganem, żelazem, ołowiem, aluminium, chromem oraz krzemem. Dlaczego zdecydowaliśmy się na wykonanie odlewów z mosiądzu? Stop jest trwały i wytrzymały na drobne uszkodzenia mechaniczne, cechuje się odpornością na korozję. To gwarantuje, że wygląd odlewu nie zmieni się przez wiele lat.

Jaką metodą wykonujemy odlewy z mosiądzu na zamówienie w sklepie Akwa-Górnicze?

Podczas wykonywania odlewów z mosiądzu wykorzystujemy metodę wosku traconego, inaczej nazywaną wytapianych modeli. Przygotowanie odlewu rozpoczynamy od wykonania woskowego prototypu zamierzonego przedmiotu. Następnie zalewamy go substancją podobną do gipsu, kiedy stop stwardnieje, usuwamy wosk, podgrzewając formę do odpowiedniej temperatury. Wosk wypływa, natomiast w formie powstaje pustka o kształcie prototypu. Ostatnim etapem wykonania odlewu jest wypełnienie jej mosiądzem. W naszej pracowni wykorzystujemy tę metodę, ponieważ pozwala na precyzyjne przygotowanie odlewów z dbałością o każdy szczegół. Dzięki niej możemy przygotować odlewy o skomplikowanych kształtach. Nasze odlewy charakteryzują się wysokiej jakości powierzchnią oraz bardzo dużą dokładnością kształtu.

Jakie wykonujemy odlewy z mosiądzu na zamówienie w Akwa-Górnicze?

Wykonujemy odlewy z mosiądzu na zamówienie praktycznie w każdym kształcie: Popiersia o maksymalnych rozmiarach od 10 cm do 15 cm, broszki, medale okolicznościowe, figury, breloki, a także statuetki. Potrzebujesz odlewu z mosiądzu w innym kształcie? Chętnie przygotujemy dla Ciebie także inne modele, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
Wybierz jeden z odlewów z mosiądzu w Akwa-Górnicze, sprawdź także pozostałe produkty, które występują w naszym sklepie internetowym z odlewami. Stwórz aranżację marzeń albo podaruj wyjątkowy prezent bliskiej Ci osobie. Obejrzyj także produkty dostępne w kategorii artystyczna oprawa książek.

Używamy plików cookie, aby pomóc nam zrozumieć sposób korzystania z naszej witryny, poprawić wydajność naszej witryny i zwiększyć trafność naszej komunikacji e-mailowej.